Agenda
<<  Dec 2018  >>
 ma  di  wo  do  vr  za  zo 
       1  2
  3  4  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Home Nieuws Steun onze club mei 2018

Steun onze club mei 2018

hart

Ook dit jaar organiseert de Rabobank weer de actie ‘Hart voor de Achterhoek’. Hiermee wil de bank verenigingen en stichtingen financieel ondersteunen. De leden van de Rabobank mogen een bedrag verdelen onder verenigingen en stichtingen die deelnemen aan deze actie. Zij mogen  5 stemmen uitbrengen, waarvan maximaal 2 stemmen voor dezelfde vereniging. Hoe meer stemmen een vereniging krijgt, hoe hoger de  financiële ondersteuning. LGV doet weer mee aan deze actie. We willen het geld dit jaar gebruiken om op een mooie manier ons 80-jarig jubileum te vieren, dat op 18 november van dit jaar plaatsheeft.

We vragen jullie de deelname van LGV zoveel mogelijk te promoten in je omgeving. Dus vraag aan familie, vrienden, buren, kennissen of zij stemmen willen uitbrengen voor LGV. Iedereen die lid is van Rabobank Noord- en Oost Achterhoek mag van 22 mei t/m 6 juni stemmen op de deelnemende verenigingen en stichtingen. Ieder lid krijgt vijf stemmen, die hij mag verdelen onder de verenigingen die hij een warm hart toedraagt. Er kunnen maximaal twee stemmen op één vereniging worden uitgebracht en alle vijf de stemmen moeten worden verdeeld. Begin mei ontvangen alle leden van de bank een stemkaart met daarop een stemcode die toegang geeft tot de online stemmodule.

Zegt het voort en help LGV aan zoveel mogelijk stemmen!